© 2020 Elektro Lumines 

 

 

 

 

O nas

 

Jako Elektro Lumines działamy w branży już kilka lat. Wszelkich realizacji podejmujemy się w oparciu o nasze bogate doświadczenie oraz wiedzę, którą na bieżąco uzupełniamy poprzez udział w kursach i szkoleniach. Posiadamy także niezbędne uprawnienia elektryczne, co daje Państwu pewność, iż wykonane przez nas usługi cechuje jakość, zachowanie standardów i wysoki poziom bezpieczeństwa instalacji. 

 

Stawiamy na nowoczesne, bezpieczne rozwiązania i technologie, prace realizujemy zgodnie ze wszelkimi normami oraz przepisami. Bardzo ważne jest dla nas również dotrzymanie ustalonych terminów wykonania inwestycji. Na oferowane przez nas produkty uzyskują Państwo gwarancję producentów, natomiast na naszą pracę udzielamy gwarancji w zależności od rodzaju i zakresu zlecenia. Pracujemy z wykorzystaniem sprawdzonego, profesjonalnego sprzętu.

 

Nowoczesne instalacje elektryczne i fotowoltaiczne - Tczew i okolice

 

Serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy oraz pełen profesjonalizm oparty na dokładności i terminowości.

 

Wszelkie usługi realizujemy na terenie miasta Tczew i okolicznych miejscowości. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji i pomożemy dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie.

 

 

Panele słoneczne Tczew